Księgowe, sklepowe, sekretarki i nauczycielki - najpiękniejsze starsze panie nago specjalnie dla Ciebie !
MASTURBACJE OSTRY SEX LESBIJKI WIELKIE PIERSI

Powrót z pracy
Anna - lat 37
Anie zobaczyłem wracając z pracy. Stała z rozpaczoną miną na poboczu przy samochodzie i machała do mnie. Okazało się, że złapała gumę. Jak mogłem jej nie pomóć ? Na koniec zapytała jak może mi się odwdzięczyć. Powiedziałem, żeby mnie do siebie zaprosiła na kawę i coś jeszcze !

Wizyta w aptece
Krystyna - lat 33
Krystyna jest aptekarką. Spotkałem ją kiedyś w aptece kupując 20 prezerwatyw. Spytała po co mi aż takie ilości kondomów. Po chwili znaleźliśmy się piętro nad apteką w jej mieszkaniu. Dała mi dupy za darmo ale za gumy kazała mi niestety zapłacić.

Sprzątanie sypialni
Agnieszka - lat 36
Miałem już dosyć bałaganu w swoim mieszkaniu i postanowiłem zatrudnić profesjonalną sprzątaczkę. Zadzwoniłem do firmy "Czysty dom" by kogoś mi przysłali. Następnego dnia przyszła do mnie Agnieszka. Stwierdziłem, że pomogę jej sprzątać w sypialni...

Podryw na wernisażu
Dorota - lat 44
Dorota to gorąca dojrzała suczka, którą poznałem na pewnej wystawie. Oboje stanęliśmy przy dość zboczonym obrazie i zaczęliśmy się śmiać. Zaprosiłem Dorotę na kawę, aby kontynuować miłą konwersację, a potem ona zaprosiła mnie do siebie !

Zakupy w Biedronce
Barbara - lat 41
Barbarę spotkałem w Biedronce. Zaglądając do jej koszyka wywnioskowałem, iż brakuję jej pieniędzy. Nie myliłem się - była bezrobotna. Złożyłem jej zatem propozycję nie do odrzucenia : szybki numerek. Bardzo się wachała, ale gdy pokazałem jej banknot 200 zł straciła zachamowania !

Zakupy w Sex-Shopie
Danuta - lat 43
Danute spotkałem w sex-shopie. Kupowała wibrator i zabrakło jej 15 zł. Postanowiłem pożyczyć jej tą sumę. Postawiłem jej jednak jeden warunek - zaprosi mnie do siebie i pokaże mi jak się nim zabawia. Zgodziła się bez wachania !

Spotkanie w banku
Grażyna - lat 34
Grażynę spotkałem w banku stojąc w bardzo długiej kolejce do okienka. Grażyna zaczęła narzekać, iż w życiu czegoś tak długiego nie widziała ! Zażartowałem, że nie widziała zatem co ukrywam w majtkach. Grażyna bardzo chciała sprawdzić co tam kryje. Poszliśmy więc do mnie do domu !

Wizyta u dentysty
Izabela - lat 36
Izabela jest dentystką. Gdy byłem pewnego razu z wizytą, siedząc na fotelu nie mogłem się powstrzymać i musiałem dotknąć jej ślicznych cycuszków! Iza z początku protestowała - mówiła, że jest mężatką! Jednak po 30 minutach byliśmy już u niej w domu świetnie się bawiąc!

Miłe ćwiczenia na siłowni
Natalia - lat 37
Natalia pracuję jako instruktorka fitness. Gdy jechałem na rowerku podeszła do mnie i spytała czy nie chciałbym się mile spocić. Miałem przyjść za 5 minut na zaplecze. Gdy przyszedłem Natalia bawiła się wibratorem, ale odrazu go odłożyła i się na mnie rzuciła !

Zakupy w księgarni
Renata - lat 39
Renata pracuję w księgarni. Spytałem się jej czy mają ilustrowaną kamasutrę. Wręczyła mi ładnie oprawiony egzemplarz i zapytała czy bym nie chciał z nią poćwiczyć kilka pozycji. Najpierw pokazała mi jak zabawia się wibratorem a potem zaczęliśmy trenować kamasutrę.

Kawa u mamy koleżanki
Zofia - lat 41
Pewnego razu miałem oddać mojej koleżance płyty CD, które od niej pożyczyłem. Niestety mojej koleżanki nie było, lecz jej mama - pani Zofia - zaprosiła mnie na kawę. Zaczęła mi się zwierzać,że jej mąż jej nie zaspakaja. Byliśmy sami w jej domu więc wpadłem na genialny pomysł by ją pocieszyć!

kliknij na wybraną modelkę aby zobaczyć jej opis i zdjęcia:
Nasze modelki na pewno są pełnoletnie !
Starsze.pl © 2005 - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt z nami - admin@starsze.pl